Емоційна розрядка

Часто стримані та накопичені негативні емоції порівнюють з затягнутою пружиною. Емоційна напруга швидше піде на спад, якщо увага перемкнеться на спеціальні вправи, що допомагають зняти нервову напругу або на «ресурсні» види діяльності. Зняти нервову напругу можна дихальними техніками, голосовими або руховими техніками. Наприклад, короткий вдих та довгий видих: вдихати, рахуючи до 5-ти, видихати, рахуючи до 7-ми, або можна закрити очі, зосередитись та проспівати протягом 5-10 хвилин «да-да-да» або якесь слово з різними інтонаціями та гучністю.

Ресурсні заняття, що «заряджають» наші внутрішні батарейки теж можуть зняти нервову напругу. Вони можуть бути різними і досить специфічними для кожного. Наприклад, можна вишивати хрестиком, слухати музику, малювати, гуляти з собакою, наводити лад у своїй шафі, гуляти парком, споглядати схід сонця, точити ножі або, навіть, чистити зброю🙂

Своєчасна емоційна розрядка допоможе налагодити відносини, прибрати зайве напруження і знайти більш розумне і швидке рішення.