Школа особистих фінансів 17.05.19

Майстер-клас “Школа особистих фінансів”

a. закони грошей – або що робити, щоб вони були
b. стратегії поведінки: бідні, середній клас, багаті. Де моя стратегія і яку хочу розвивати.
c. з чого почати? Або які звички потрібно розвинути в першу чергу
d. Нащо заощадження і фінансовий звіт
e. Як вибрати банк.

Майстер-клас націлений на те, щоб надати теоретичний та практичний матеріал по фінансовій грамотності. В ході майстер-класу учасники отримають і теоретичний матеріал і почнуть розвивати практичні навички щодо фінансів, детальний алгоритм з чого починати і які фінансові цілі ставити в своєму житті.

Олександра Грудзевич Oleksandra Grudzevych – тренер фінансового успіху, сертифікований бізнес-тренер (Сертифікат Академії Тренерів), сертифікований коуч (сертифікат ECF). Фінансист з 19-річним стажем (Корпоративні фінанси, особисті фінанси, страховий а банківский бізнес), інвестор, ментор стартапів, наставник з особистих фінансів. Засновник та тренер тренінгової платформа GOtraining.ua. (Львів, Київ) Ідейний організатор клубу любителів читання бізнес-літератури – 5Review (м. Львів) На рахунку Олександри 500+ заходів в багатьох містах України – Київ, Львів, Вінниця, Тернопіль, Рівне, Житомир, Франківськ та інші для більш ніж 3000 людей.

Захід проводиться в межах проекту “Вільний вибір – розширення доступу та підвищення якості психологічної та психотравматологічної допомоги в Україні”, що фінансується програмою польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.