Kseniya Panteleeva на FB

Я прийшла до “Вільного вибору” у не найкращі часи для свого душевного стану. Я переїхала з Донецька та бачила багато такого, про що не хочеться згадувати. Дуже сумувала за домом, не мала у Києві жодної підтримки. Та не мала взагалі нічого.

Пам’ятаю, коли вперше прийшла до Тетяни, то почувалась втраченою. Було ніяково, що довелося йти до психолога, щоб вирішити проблеми, пов’язані зі спогадами. Таня допомогла мені познайомитись з новою собою, відкрила очі на безліч хорошого, що є в мене зараз. Я зрозуміла, що сильна і можу все здолати. Вирішуючи поступово проблеми завдяки інструментам, яка вона мені дала, я побачила, що все стало набагато простіше.

Минуло вже кілька місяців. Більше немає панічних атак, мій душевно-емоційний стан поступово приходить у норму. І немає нічого страшного у тому, щоб звертатись по допомогу до професіоналів. Тим паче, коли вони завжди раді тебе бачити, пригощають печивком та кавою

Таня постійно каже, що вона поруч. Вона завжди мене підтримує та щиро радіє моїм маленьким перемогам. Я відчуваю, що більше не сама.

Дякую вам!