Тетяна Руденко

Привіт! Я Таня і я психолог. Як всі закінчила університет, продовжувала отримувати знання, та й досі навчаюсь. На даний момент в Українському інституті когнітивно-поведінкової терапії. Думаю, що вчитись я буду стільки скільки жити. Я ще в 2015, на свою голову 😃, я стала співзасновницею «Вільного Вибору». Це було одне з складніших та найпростіших рішень одночасно в.

Олена Павлишина

Буває так, що ми втрачаємо відчуття сенсу. Буває так, що все навколо стає сірим або, навпаки, дуже невизначеним і від того небезпечним. В такі моменти важко згадати, на що саме ми спирались чи знайти нові точки опори. Я справді вірю в те, що кожна людина може навчитися бути щасливою. Не удавати і навіть не відчувати,.

Аліна Вяткіна

Ветеранка і проектний менеджер. Дуже структурована, відповідальна та неймовірно добра. Прийшла до нас нещодавно, проте є відчуття, що вона з нами вже дуже давно. Це той момент, коли людина вносить в дяльність організації: розуміння потреб нашої цільової аудиторії, структуру, бачення “зі сторони” з глибоким розумінням тематики та відповідальності. Якщо проектом займається вона, то можна бути.