Тетяна Руденко

Привіт! Я Таня і я психолог. Як всі закінчила університет, продовжувала отримувати знання, та й досі навчаюсь. На даний момент в Українському інституті когнітивно-поведінкової терапії. Думаю, що вчитись я буду стільки скільки жити. Я ще в 2015, на свою голову 😃, я стала співзасновницею «Вільного Вибору». Це було одне з складніших та найпростіших рішень одночасно в.

Олена Павлишина

Буває так, що ми втрачаємо відчуття сенсу. Буває так, що все навколо стає сірим або, навпаки, дуже невизначеним і від того небезпечним. В такі моменти важко згадати, на що саме ми спирались чи знайти нові точки опори. Я справді вірю в те, що кожна людина може навчитися бути щасливою. Не удавати і навіть не відчувати,.

Леся Кузьменко

Мене звати Леся Кузьменко, я танцювально-руховий терапевт, навчаюся когнітивно-поведінковій терапії. Танцювально-рухова терапія дуже імпонує мені як напрямок, який дозволяє розвивати емоційну сферу і чудовим чином розкриває творчі здібності людини, дозволяє усвідомити та виразити те, що часто лишається прихованим. Дуже люблю психологію як науку і як сферу практичного застосування, вірю в можливості людини до самозцілення та.

Микола Нікітюк

Мене звати Нікітюк Микола, за освітою я психолог, в даний момент навчаюсь когнітивно-поведінковій терапії. Саме в цій організації починається мій професійний шлях як психотерапевта, за що окремо дуже дякую. В Когнітивно- поведінковій терапії мене приваблює те, що терапевт і клієнт діють на рівних, і що кожен зі своєї сторони ділиться досвідом і знаннями, і тут.