Леся Кузьменко

Психолог

Мене звати Леся Кузьменко, я танцювально-руховий терапевт, навчаюся когнітивно-поведінковій терапії. Танцювально-рухова терапія дуже імпонує мені як напрямок, який дозволяє розвивати емоційну сферу і чудовим чином розкриває творчі здібності людини, дозволяє усвідомити та виразити те, що часто лишається прихованим.

Дуже люблю психологію як науку і як сферу практичного застосування, вірю в можливості людини до самозцілення та розвитку, а також в можливості групи дарувати підтримку, віру та допомогу один одному.

Власна психотерапія дуже допомогла мені в відчутті того, що потребує кожен клієнт. Працюю з депресивними та тривожними розладами, на практиці бачу результативність когнітивно-поведінкового напрямку.

Для мене велика радість бачити людей, які отримують користь від психотерапевтичних зустрічей.

Для мене зустріч із Вільним Вибором стала дійсно вільним вибором, який допоміг мені краще усвідомити, що мені подобається, подарував зустрічі з прекрасними людьми.

Моє життєве кредо “Ми знаходимо те, що шукаємо” і “твої дії кричать так голосно що я не чую про що ти говориш” (what you do speak so loud that I cannot hear what you say)

Skills

Емпатичність 80%
Структурованість 79%
Серьозність 72%
Почуття гумору 85%