Тетяна Руденко

Проектний менеджер Психолог Член Правління

Привіт!
Я Таня і я психолог. Як всі закінчила університет, продовжувала отримувати знання, та й досі навчаюсь. На даний момент в Українському інституті когнітивно-поведінкової терапії. Думаю, що вчитись я буду стільки скільки жити. Я ще в 2015, на свою голову 😃, я стала співзасновницею «Вільного Вибору». Це було одне з складніших та найпростіших рішень одночасно в моєму житті. Бо в моєму університеті нас не вчили організаційній діяльності, smm-стратегіям, фандрайзингу та іншим штукам, що притаманні громадському сектору.

Власне всі ці особливості змусили рухатись зі швидкістю світу, а світ як відомо у нас змінний та не передбачуваний. Тому зі зростанням організації ми вчились толерувати невідомість 😃, адаптуватись до нових умов та багато працювати.

О! Скільки разів мені хотілось все покинути та тихо собі працювати в терапевтичному кабінеті. Але зась, ми вперті.

Для чого? Просто нам випав шанс бути творцями, а не споглядачами. Споглядати ми встигнемо завжди. Я особисто, абсолютно впевнена в тому що психологію треба нести в маси 😃 Якщо кожен внутрішньо зможе зростати, вчитись акумулювати свої ресурси, впливати на своє життя, чесно визнавати межі своїх можливостей в тут та зараз – ми отримаємо суспільство в якому люди будуть жити, а не виживати.
Тому я зробила свій #вільний_вибір у пріоритетах та сфері роботи.

Skills

Емпатичність 98%
Серьозність 82%
Структурованість 77%
Почуття гумору 88%